Dhurata Dora sjellë këngën e re ‘Bubble’ (VIDEO)

26 Korrik, 2017 - 8:11 pm

Këngëtarja Dhurata Dora sapo ka lansuar këngën e re të titulluar ‘Bubble’, shkruan KultPlus.

Kjo këngë vjen bashkë me videoklip i cili është realizuar nga Max Production, kompani e cila tash e një kohë e ka në menaxhim këngëtaren.

Teksti i këngës është shkruar nga Dhurata Dora, Gent Fatali dhe Fifi. / KultPlus.com

Të ngjajshme