Vera Ora publikon një video të rrallë të Ritës kur ishte fëmijë

18 Nëntor, 2021 - 9:14 am

Nëna e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Orës, Vera, shpeshherë publikon fotografi e video nga jeta e saj e përditshme në rrjetin social “Instagram”.

Ajo po ashtu publikon fotografi të rralla të fëmijëve të saj nga koha e fëmijërisë.

Vera kësaj radhe ka shpërndarë një video të Elenës, Ritës dhe Donit.

Kjo duket të jetë realizuar kur Doni ishte shumë i vogël, derisa të tre shfaqen duke buzëqeshur para kamerës.

“Momente si këto”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë videos.

Më poshtë KultPlus ua sjell videon e publikuar nga Vera Ora.

Të fundit

Të ngjajshme