Disa fotografi të rralla të yjeve të rokut kur ishin fëmijë

6 Tetor, 2021 - 11:30 am

Yjet e rokut kanë një prani madhështore e befasuese, një cilësi ylli që i jep një lloj shkëlqimi talentit dhe aftësive të tyre, transmeton KultPlus.

Më poshtë do të gjeni disa fotografi të yjeve të njohura të rok muzikës kur ata ishin fëmijë:

Paul McCartney

Jimi Hendrix

Bjork

John Lennon

Diana Ross

John Lydon

David Bowie /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme