Kënga e Flori Mumajesit në reklamën gjigante në mes të New York-ut (FOTO)

27 Shtator, 2017 - 9:10 pm

Kënga e Flori Mumajesit në bashkëpunim me Klajdi Harunin dhe Brunon me titull ‘Karma’ është padyshim një prej hiteve më të dëgjuara të verës që lamë pas.

Në një qiellgërvishëse pranë lokalit të famshëm ‘Hard Rock Cafe’, shihet posteri i këngës dhe shkrimi: ‘Flori Mumajesi publikon hitin në spanjisht ‘Karma’.

Një gjë të tillë nuk ka arritur ta besojë as vetë producenti i njohur i cili ka shkruar nw rrjete sociale. ‘Për ata që si unë nuk e besojnë. Investigoni dhe na ndihmoni!’/KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme