Dua dhe Dukagjin Lipa marrin lajme të mira për festivalin “Sunny Hill”

9 Mars, 2019 - 12:00 am

Sunny Hill Festival njihet si festivali i parë ndërkombëtar i muzikës që mbahet në Prishtinë dhe që ka sjellë emra të njohur të muzikës në kryeqytet.

Dua Lipa përmes një postimi që ka ndare me miqtë e saj në Facebook ka njoftuar se ajo dhe babi i saj kanë marrë një lajm të mirë për festivalin të cilin do e ndajnë me të gjithë në ditët në vazhdim.

“Sot në konferencën kryesore të ILMC-së  ku me babin tim biseduam për gjithçka përfshirë edhe organizatën Sunny Hill dhe festivalin. Fotografia e fundit tregon se kemi marrë disa lajme të mira për festival të cilat do i ndajmë me ju më vonë”, ka shkruar ajo.

Me karakter bamirësie “Sunny Hill Foundation”, është organizatë bamirësie që është themeluar nën patronazhin e Dua Lipës./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme