Dua Lipa apo Gigi Hadid, cila shkëlqen më shumë me veshjen Versace (FOTO)

27 Korrik, 2018 - 7:30 pm

Me një veshje shumëngjyrëshe nga koleksioni i fundit pranveror Versace, këngëtarja nga Kosova, Dua Lipa duket si një yll i vërtetë, shkruan KultPlus.

Dua përmes rrjetit social “Instagram”, ka shpërndarë fotografi në të cilën me këtë veshje duket ndryshe ngaqë jemi mësuar ta shohim.

Krahas fotografisë në të cilën duket me plotë stil dhe tërësisht e veshur, Dua ka shkruar se ndihet si një superhero.
Këngëtarja 22-vjeçare e “One Kiss” kishte veshur një kostum të ngjashëm me numrin e Versace, të veshur nga Gigi në CFDA
Fashion Awards muajin e kaluar.

Veshja e Duas, edhe pse ndan karakteristikat e njëjta me ngjyrat si Gigi, në të vërtetë kishte një model gjeometrik pak më të ndryshëm dhe e tregonte zeshkanen shqiptare si një ylber.

Madje fansat në internet kanë hapur duel mes dy bukurosheve se cilës i shkon më shumë kjo veshje, Dua Lipa vs Gigi Hadid.

Kujtojmë, se me datat, 10,11 dhe 12 gusht këngëtarja me famë botërore Dua Lipa do të performojë në Prishtinë në “Sunny Hill Festival”./KultPlus.com

NEW YORK, NY – JULY 27: Dua Lipa wears the same Versace bodysuit that Gigi Hadid wore at the 2018 CFDA awards when out and about for dinner on July 27, 2018 in New York City. (Photo by Gotham/GC Images)

NEW YORK, NY – JULY 27: Dua Lipa wears the same Versace bodysuit that Gigi Hadid wore at the 2018 CFDA awards when out and about for dinner on July 27, 2018 in New York City. (Photo by Gotham/GC Images)

Të fundit

Të ngjajshme