Dua Lipa e Calvin Harris së shpejti me “One Kiss”

25 Mars, 2018 - 12:00 pm

Dua Lipa dhe Calvin Harris do të sjellin një këngë të re bashkë. Kënga e dyshes së njohur do të titullohet “One Kiss”.

Në javën e shkuar, Harris e postoi një fotografi në faqen e tij në Facebook në të cilën ishte një kod për skanim. Pas skanimit, aty shfaqej “Calvin Harris & Dua Lipa – One Kiss”.

Detajet tjera nuk janë publikuar akoma. DJ i njohur ka qenë në lidhje dashurie me këngëtaren tjetër kosovare, Rita Ora./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme