Dua Lipa me figurë prej dylli në ‘Madame Tussauds’

16 Shkurt, 2019 - 9:42 am

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, është bërë me figurë prej dylli në muzeun e dyllit “Madame Tussauds” në Londër.

Krijuesja e hitit “One Kiss” befasoi fansat e mbledhur në muze dhe pozoi me figurën e saj, një javë pasi fitoi dy çmime “Grammy”.

23-vjeçarja dukej joshëse gjatë paraqitjes së saj në muze dhe u shoqërua nga i dashuri i saj, Issac Carew.

Të fundit

Të ngjajshme