Rita Ora kërcen me këngë shqipe (VIDEO)

1 Maj, 2019 - 11:54 am

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora po vazhdon suksesshëm karrierën e saj. Ajo këto ditë është duke promovuar albumin e saj Phoenix në gjithë botën. Ishte Gjermania, Zvicra e Milano ato që mirëpritën këngëtaren këtë jave me koncerte që këngëtarja do t’i mbajë mend gjatë.

Por në një ndejë pas koncerteve, Rita Ora shihet duke kërcyer me këngën shqipe ‘Si Bugatti’ nga Skerdi dhe Gjiko.

Këtë video e ka shpërndarë këngëtari Skerdo i cili është shprehu i lumtur që Rita ka kërcyer më këngën e tyre. / KultPlus.com

https://www.instagram.com/p/Bw6dqaRjSgr/

Të fundit

Të ngjajshme