займ на карту онлайн потребительский кредит

Dua Lipa në studio me Calvin Harrisin e Tove Lo

Janar 9, 2019 - 7:25 pm

Duket se Dua Lipa do të sjellë edhe një bashkëpunim me DJ e mirënjohur Calvin Harris, pas suksesit të jashtëzakonshëm me “One Kiss”.

Ata të dy janë parë së fundmi në një studio edhe me këngëtaren Tove Lo, transmeton Koha.net.

Një video e tyre është shpërndarë në Twitter dhe fansat po shpresojnë se do të sjellin një bashkëpunim, shkruan Billboard./ KultPlus.com

Të ngjajshme