Dua Lipa performon nga shtëpia: Dashuri nga shtëpitë tona, drejt tuajave (VIDEO)

31 Mars, 2020 - 1:47 pm

Dua Lipa ka performuar së bashku me bandën e saj këngë nga shtëpia, si një nga nismat e marra nga artistët në mbarë botën, për të sjellë art nga shtëpitë e tyre drejt artdashësve. 

Këngëtarja me origjinë shqiptare nëpërmjet kësaj video dërgon mesazhin për dashuri dhe shëndet. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme