займ на карту онлайн потребительский кредит

Dua Lipa pjesë e The iHeartRadio Jingle Ball Tour

2 Dhjetor, 2018 - 10:30 am

Dua Lipa, ka performuar të premten mbrëma në një event të organizuar nga The iHeartRadio Jingle Ball Tour në Inglewood, California, shkruan KultPlus.

Kosovarja, Lipa është paraqitur me një veshje ngjyrë të gjelbër, ndërsa mediat ndërkombëtare kanë komentuar performancën e sa si një stuhi.

23-vjeçarja Dua Lipa, ndau skenën edhe me Camila Cabella, Calvin Harris, Cardi B dhe Shawn Mendes.

The iHeartRadio Jingle Ball Tour është një seri koncertesh të organizuara në prag të Krishtlindjeve. Kjo ka filluar qysh në vitin 1995 dhe vazhdon ende traditën. / KultPlus.com

Të ngjajshme