Del në ankand bluza e preferuar e Dianës me të cilën hutonte paparacët

2 Korrik, 2019 - 8:33 pm


Ishte bluza që adhuronte ta mbante kur shkonte në palestër: në 1 korrik, princesha Diana do të kishte mbushur 58 vjec, ndaj dhe admiruesit e saj po përpiqen të risjellin ne vëmendjen e publikut, në një mënyrë apo një tjetër, sesi jetoi princesha e ndjerë e Wellsit.

Një ankand special u organizua nga RR Auction, dje objekti më interesant aty ishte pikërisht bluza e preferuar e Dianës me logon e kompanisë Virgin Atlantic, dhuratë për princeshën nga manjati Richard Branson.

Bluza ka arritur deri tani në ankand shumën 5.500 de dollarë.

Të ngjajshme