Dua Lipa poston fotografi të vëllait të saj Gjinit, nga një shfaqje në shkollë

17 Korrik, 2017 - 1:22 pm

Këngëtarja Dua Lipa, me tërë famën që po e merr nga publiku përherë e më shumë, asnjëherë nuk lë anash të dashurojë më të afërmit e saj.

Gjini, vëllai i Duas, në një shfaqje teatrore në shkollë është vizituar nga e motra e cila ka postuar disa fotografi të kësaj dite në Twitter.
Dua dhe Rina janë dy motrat e Gjinit dhe të dyja ishin aty për Gjinin, në një ditë të rëndësishme për të.
Dua Lipa është fëmija më i madh në familjen e Dukagjin Lipës. Dua së fundmi në një intervistë tregon se muzika rrjedhë në familjen e saj dhe se gjithmonë ka pasur muzikë në ambientet ku ajo është rritur. / KultPlus.com

Të ngjajshme