Dua Lipa pozon për ‘serinë peshqirë’ të fotografit Mario Testino (FOTO)

26 Korrik, 2017 - 5:53 pm

Krijuesja e hitit ‘New Rules’, së fundmi ka pozuar për fotografin e njohur, Mario Testino, i cili ka punuar për revista të njohura si Vogue, V Magazine, Vanity Fair dhe GQ, shkruan KultPlus.

Këtë e bëri të ditur vetë Dua Lipa përmes profilit të saj në rrjetin social Instagram. Ajo pak minutash postoi një fotografi mjaft artistike, të realizuar në mënyrë profesionale nga fotografi i njohur, Mario Testino.

‘Shumë e nderuar. Faleminderit shumë Mario Testino që edhe mua më bëre pjesë të serisë tënde me peshqir. Të dua”, ka shkruar kështu Dua pranë fotografisë.

Mario Testino ka fotografuar shumë yje të njohura, si Beyoncé, Christina María Aguilera, Gigi Hadid etj. /KultPlus.com

Të ngjajshme