Dua Lipa ‘pushton’ ballinën e New York Times Magazine

10 Mars, 2021 - 11:12 pm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka zënë vend në ballinën e njërës prej revistave Amerikane, ‘The New York Times Magazine’, shkruan KultPlus.

Artistja këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet postimit të disa fotove, ku ajo duket mjaft tërheqëse dhe plot stil.

“Kopertina e New York Times e fotografuar nga John Edmonds ~ stilimi i Lorenzo Posocco ~ flokët Chris Appleton ~ make-up Samantha Lau”, ka shkruar Lipa.

🍓The New York Times cover 🍓 shot by John Edmonds ~ styling Lorenzo Posocco ~ hair Chris Appleton ~ make-up Samantha Lau 🍓

Posted by Dua Lipa on Wednesday, March 10, 2021

Kujtojmë se albumi i fundit i saj “Future Nostalgia” është bërë më i transmetuari për tri javë rresht në Spotify duke lënë kështu mbrapa edhe albumin e këngëtarit të famshëm amerikan The Weeknd “After Hours”./ KultPlus.com

Të ngjajshme