Dua Lipa, simbol i modelit të ri elektrik e luksoz të Jaguarit

19 Shtator, 2018 - 9:30 am

Në timon dhe të dëgjosh muzikë, është një nga veprimet më të përbashkëta në botë. Për më tepër të ngasësh veturën dhe të këndosh këngën që dëshiron. Duke shtuar këtu stilin, ritmin dhe mjetet instrumentale që ju pëlqejnë.

Është një remiks i pilotuar, që të jep mundësinë të rishpikësh këngët pa fund, një aspekt i dëgjimit të muzikës në veturë që është reflektuar nga Jaguar dhe artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa.

Teknologjia është revolucionare. Të gjithë fansat e këngëtares mund të krijojnë një version të personalizuar të “Want to”, që sot është kënga më e miksuar në botë.

Falë një softueri të krijuar nga Jaguar, mund të gjeneroni miliona remikse origjinalë në tre mënyra të ndryshme, përmes të dhënave të blera në bordin e veturave të familjes, PACE, preferencave të ruajtura në Spotify, dhe duke krijuar një ritëm të thjeshtë nga smartfoni, përcjellë koha.net

Pra, me këngën “Want To”, mund të krijoni versionin hip hop, dance, orkestral, drum dhe bass, për një milionë miksime të ndryshme.

Jaguar i-Pace është SUV i ri elektrik i kompanisë së njohur britanike, ndërkohë që ka mjaft risi edhe në anën motorike të kësaj veture luksoze./ KultPlus.com

Të ngjajshme