Dua Lipa sonte me performancë në Indonezi

13 Gusht, 2017 - 6:20 pm

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa, pas paraqitjeve në Kore të Jugut dhe në Kuala Lumpur, sonte do të ngjitet në skenën e Jakarta-s, në Indonezi, shkruan KultPlus.

Vetë Dua Lipa ka njoftuar në rrjete sociale se është e lumtur që do të prezantohet sonte në Jakarta, sikurse që ka shkruar edhe për përvojën e saj në koncertet e fundit në Korenë e Jugut dhe Kuala Lumpur./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme