Dua Lipa uron 28 Nëntorin me fotografinë ku ajo bën shqiponjën dykrenare

28 Nëntor, 2021 - 12:27 pm


Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka uruar festën e 28 Nëntorit, shkruan KultPlus.

Nëpërmjet një InstaStory në Instagram, ajo ka publikuar një fotografi të sajën gjersa ajo shfaqet duke e bërë shqiponjën. Ndërsa, tek dy të tjerat shohim flamurin dhe një gotë e punuar me shqiponjë

KultPlus ua sjell të plotë shkrimin dhe postimin e Lipës:

Urime 28 Nëntori! Urime ditën e Pavarësisë Shqipëri. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme