займ на карту онлайн потребительский кредит

Dua Lipa zbulon kohën se kur do ta publikojë albumin e ri

11 Prill, 2019 - 11:15 am

Dua Lipa ka konfirmuar se ajo po punon në projektin e ri muzikor.

Superylli shqiptar dha një intervistë për revistën Elle, ku ajo foli për shumë gjëra rreth Kosovës.

Ajo ndërkaq foli edhe për projektin e ri të saj muzikor.

“Shpresoj se do të lansoj albumin në fund të këtij viti ose në fillim të vitit tjetër”.

“Nuk e kam vendosur ende listën e këngëve që do të përmbajë. Shpresoj se të gjithë do të këndojnë”.

“Një nga arsyet pse bëj muzikë është mesazhi, sepse unë bëj muzikë me shpresën se dikush tjetër ndihet njësoj”, u shpreh Dua.

Albumi i fundit i Duas ja siguroi asaj triumf të paprecedent në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Grammy.

Këngët që dolën nga albumi i vetë titulluar “Dua Lipa” u bënë hite dhe katapultuan bukuroshen nga Kosova në maje të skenës botërore. /KultPlus.com

Të ngjajshme