Vogue: Dua Lipa mund të jetë në pushime, por veshja e saj po bën një punë të madhe

6 Gusht, 2021 - 9:52 pm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po vazhdon pushimet e saj në Jugun e Shqipërisë.

E veshja e saj gjatë pushimevve në vendlindje, ka marrë edhe vëmendjen e revistës amerikane,  Vogue, transmeton KultPlus.

“Dua Lipa është në pushime këtë javë. Por, ndërsa ajo është duke pushuar, stili i saj po punon jashtë orarit. Lipa ka dhënë deklarata të guximshme gjatë vizitës në Shqipëri – dhe për fatin tonë, i publikoi ato në Instagram”, shkruan Vogue.

Dua Lipa, gjatë kësaj vizite ka shpërndarë imazhe të shumta në Instgram, duke ngjallur kureshtjen e ndjekësve të saj për ta vizituar Shqipërinë./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme