Edi Rama me këtë veshje del dhe voton në zgjedhjet në Shqipëri

30 Qershor, 2019 - 12:00 pm

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, ka befasuar prapë me veshjen e tij, shkruan KultPlus.

Kryeministri Rama është parë me pantollona të gjera teksa e hedh votën.

Në fjalimin e tij pas votimit ai ka thënë se me popullin nuk luhet dhe se ai është sovrani vendimtar

“Sot është shumë më e rëndësishme Shqipëria dhe mësimi historik që kjo ditë do t’u japë ”, ka shtuar Rama/KultPlus.com       

Të fundit

Të ngjajshme