Action Bronson publikon videon e gatimeve të realizuar në Kosovë (VIDEO)

15 Janar, 2019 - 10:30 am

 

Action Bronson, apo Arian Asllani është një ndër reperët shqiptar që bën karrierë përtej oqeanit Atlantik, në SHBA.

Këngëtari ka qenë gjatë verës së kaluar në Prishtinë pas një kohe të gjatë gjersa ka performuar në “Sunny Hill Festival”.

Ai njihet edhe për një emision televiziv që merret me gatime, “Fuck thats Delicious” dhe herë pas here ka përgatitur ushqime tradicionale shqiptare.

Por, gjatë qëndrimit në Kosovë, Bronson ka regjistruar edhe disa episode të emisioneve, ku shihet disa gra teksa gatuajnë ushqime të ndryshme.

“Ja disa prej xhirimeve që kemi bërë në Kosovë gjatë “Sunny Hill Festival”. Shpresoj se do t’i kemi në YouTube dhe do të keni mundësi që të gjithë t’i shikoni”, ka shkruar ai në llogarinë personale në Instagram.

Kujtojmë se Action kohë pas kohe ka edhe të ftuar shqiptar si në rastin e këngëtares shqiptare, Dua Lipa.

Ndryshe, Bronson është duke punuar në këngë të reja që do t’i sjell gjatë muajve në vijim. /Telegrafi/KultPlus.com

A

Të fundit

Të ngjajshme