Efekti Rita Ora që i bëri të famshmit tjerë t’i bëjnë flokët e kuqe

17 Qershor, 2018 - 9:30 am

Ndonjëherë flokët duan ndryshime – dhe e kuqja është gjithmonë më e preferuara.

Shumica kanë provuar. Kur jemi ndier pak të mërzitur dhe kemi pasur nevojë të bëjmë diçka ndryshe, një ndryshim flokësh ishte më kryesorja. Pavarësisht ngjyrës, të gjithë kanë provuar një ndryshim të madh të flokëve.

Megjithatë, ka vetëm një ngjyrë e flokëve e cila bën ndryshime më të mëdha për dallim nga ngjyrat tjera: e kuqja.

Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Rita Ora, së fundmi ka bërë një ndryshim “të zjarrtë” dhe shumica janë të obsesionuar me të, transmeton Koha.net. Disi ajo duket edhe më e bukur me ngjyrën e re të flokëve dhe MTV pyet pse nuk e kanë provuar edhe të famshmit të tjerë.

A janë ata shumë të frikësuar? A janë të gatshëm të marrin një rrezik të tillë dhe ngjyrosin flokët?

Në vijim, MTV sjell një listë të të famshmëve të cilët Ora i bëri t’i bëjnë flokët e kuqe:

Blake Lively

Britney Spears

Hayley Williams

Holly Hagan

Janet Jackson

Katy Perry

Olly Alexander

Rihanna

Të fundit

Të ngjajshme