Elgit Doda vjen me një klip dhe bashkëpunim të ri interesant

29 Qershor, 2017 - 8:36 am

Këngëtari shqiptar, i cili premton shumë për të ardhmen e muzikës në Shqipëri, Elgit Doda, duket se shumë shpejt do të na paraqesë projektin e radhës.

Me një foto në instagram, Elgiti na prezanton me bashkëpunëtorin e këngës së tij të re dhe ndoshta me pamjet nga xhirimi i klipit.

Dario Zela është artisti që së shpejti do të performojë këngën e re me Elgitin. Nga pamjet duket që Dario është në një moshë shumë të re, por mbetet për t’u parë suksesi i këngës.
Pas këngës “Asaj”, e cila është publikuar në muajin prill, urojmë që projekti i ri i Elgit Dodës të ketë të njëjtin impakt. / KultPlus.com

Të ngjajshme