Elvana Gjata konfirmon bashkëpunimin edhe me një yll amerikan

8 Prill, 2018 - 9:15 am

Pas bashkëpunimit me Ty Dolla Sign këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata ka konfirmuar bashkëpunimin edhe me një yll tjetër amerikan.

Elvana Gjata do të sjellë në bashkëpunim me Poo Bear këngën “Shade”, e cila do të jetë pjesë e albumin “Bearthday Music”, transmeton Koha.net.

Këngëtarja shqiptare përmes një postimi në Instagram thotë se e ka mbajtur këtë lajm për një kohë të gjatë sa që ishte gati të shpërthente.
https://www.instagram.com/p/BhRxkejlou7/
“E kam mbajtur këtë për një kohë të gjatë sa që isha gati të eksplodoja. Nuk do të isha më e lumtur dhe e bekuar se sa të jem pjesë e albumit tënd unik. Faleminderit për gjithë muzikën që më ke dhënë dhe gjithçka që ke bërë për mua”, ka shkruar Elvana Gjata, ndërsa e uron Poo Bearin për albumin e tij.

Të fundit

Të ngjajshme