‘Origami’, së shpejti kënga e re nga Era Istrefi (VIDEO)

21 Mars, 2018 - 6:16 pm

Era Istrefi shumë shpejt do të sjellë projektin e saj të ri muzikor.

Me anë të një videoje ajo ka paralajmëruar projektin “Origami”.

Ajo ka lënë gjithçka të pazbuluar por pritet që kënga të jetë ritmike, dhe e tillë tingëllon në një video që zgjatë pak sekonda.

Era ka vendosur të rikthehet si duket fuqishëm me një këngë të re. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme