Elvana Gjata në bashkëpunim me DJ e njohur botëror (FOTO)

27 Korrik, 2017 - 5:52 pm

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata e cila tashmë është duke kërkuar rrugët e suksesit nëpër botë, duket se shumë shpejt do të vijë me një bashkëpunim mjaft interesant, shkruan KultPlus.

Projekti në fjalë do të vijë në bashkëpunim me producentin Poo Bear dhe DJ e njohur botëror, Sonny John Moore i njohur si Skrillex.

Gjata ka publikuar në Instastory disa video ku dëgjohet kënga. Sipas burimeve thuhet se tashmë xhirimet e videoklipit kanë filluar. Si gjithmonë, edhe kësaj radhe Elvana vjen shumë e rezervuar, duke mos zbuluar shumë, por fansat janë duke kërkuar gjurmë për të kuptuar më shumë rreth këtij projekti. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme