займ на карту онлайн потребительский кредит

Sunny Hill Festival mbyllet me performancën e mahnitshme të Martin Garrixit

Gusht 13, 2018 - 11:32 am

Me performancën e mahnitshme të DJ-it të njohur botëror, Martin Garrix, është mbyllur edicioni i sivjetmë i Festivalit “Sunny Hill”.

Mijëra njerëz morën pjesë në festivalin treditor që u mbajt në Gërmi, ku aktet kryesore ishin Dua Lipa, Action Bronson dhe Martin Garrix.

Nuk munguan as performancat e mahnitshme të yjeve vendore, por edhe emrave të tjerë të njohur ndërkombëtarisht./ KultPlus.com

Të ngjajshme