займ на карту онлайн потребительский кредит

Eminem me performancë fantastike në “Empire State Building”

17 Tetor, 2018 - 2:00 pm

Ai u rikthye më fuqishëm se kurrë me albumin që e nxori në shitje në muajin gusht, “Kamikaze”.

Eminem ka pasur një shfaqje fantastike ndërtesën më të lartë e njohur si Empire State Building.

Ajo është një nga ndërtesat më të larta në New York dhe në Shtetet e Bashkuara në përgjithësi pasi arrin deri në 443 metra lartësi.

Ai ka performuar këngën “Venom” për të shënuar fillimin e javës së gjatë të Jimmy Kimmel Live në Brooklyn.

Performanca e reperit mori vëmendje të madhe edhe nga kalimtarët që u ndaluan për ta parë dhe për ta fotografuar.

Kujtojmë se këngëtarja shqiptare Rita Ora nuk e ka përjashtuar muaj më parë mundësinë e bashkëpunimit reperin 45-vjeçar.

Ndryshe, Eminem është duke punuar fuqishëm në këngë të reja si dhe të mbajë një numër të madh të koncerteve anembanë globit./ KultPlus.com

Të ngjajshme