Era Istrefi fton fansat që t’i shkruajnë në Facebook

12 Tetor, 2017 - 2:20 pm

Kënga e re e Era Istrefi, e lansuar me datë 29 shtator, në bashkëpunimi me French Montana, është pritur mjaft mirë nga fansat e saj, shkruan KultPlus.

Kënga “No I Love Yous” erdhi bashkë me një videoklip interesant, por fansat janë mjaft kurioz të shohin edhe prapaskenat e këtij videoklipi, andaj Era Istrefi po fton të gjithë fansat që t’i shkruajnë në chat në Facebook nëse donë të shohin videon zyrtare të prapaskenave të këtij videoklipi.

Andaj, ju mund t’i shkruani asaj dhe besoni që përgjigjen do ta keni për disa sekonda.

“Kush dëshiron të shohë videon zyrtare të prapaskenave të këngës “No I Love Yous” me Montanen? Më shkruani në Facebook për të parë atë”, ka shkruar Era. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme