Era Istrefi në mesin e emrave të njohur botëror (FOTO)

3 Qershor, 2018 - 3:10 pm

Kanë kaluar disa ditë nga publikimi i himnit të Kampionatit Botërorë, zë i të cilit është edhe kosovarja Era Istrefi, shkruan KultPlus.

Kësisoj, sot në rrjetin social Instagram është publikuar një fotografi, nga Nicky Jam, i cili është pjesë e këngës bashkë me Will Smith dhe Era Istrefin.
https://www.instagram.com/p/BjkDveUDlTz/?hl=en&taken-by=strefie
Në këtë fotografi shihen edhe emrat e njohur të futbollit, që në shikim të parë të lë përshtypjen që janë pamje nga videoklipi.

Era Istrefi, shihet në mesin e këtyre emrave./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme