Era Istrefi me pamje interesante për Halloween (FOTO)

31 Tetor, 2017 - 9:27 pm

Halloween vitet e fundit po festohet shumë edhe në Shqipëri e Kosovë, ndërsa në botë kjo festë kthehet në garë midis VIP-ave për kostumin më të bukur, shkruan KultPlus.

Halloween edhe sonte ka bërë që shumë të rinj e të reja të fokusohen në atë se si do të duken dhe cili do të arrijë të ketë dukje më interesante se tjetri.

Por, si gjithmonë fokusi bie te të famshmit. Kësaj radhe është këngëtarja Era Istrefi e cila ka arritur të jetë mjaft interesante në dukjen e saj.

Ajo ka vendosur të ketë pamje të kukullave ‘Bratz’, të cilat janë mjaft të njohura për fëmijët.

Më poshtë po ju sjellim disa fotografi nga pamja e Era Istrefit. / KultPlus.com


Të fundit

Të ngjajshme