Era Istrefi: S’munësh mi ecë hapat e mi (FOTO)

23 Korrik, 2018 - 11:12 pm

Ka pak ditë që Era Istrefi solli këngën “Prisoner” e cila u pëlqye mjaft shumë, por Era nuk ka të ndalur. Ditën e premte ajo do të sjellë këngën e re e cila vjen në bashkëpunim me yllin botëror, Koshens, shkruan KultPlus.

Kënga titullohet “Oh God” dhe pritet të jetë hiti i radhës.

Smunësh mi ecë hapat e mi #tb

A post shared by Era (@eraistrefi) on


Lajmin e ka bërë të ditur shtëpia diskografike “Ultramusic” dhe vetë Era përmes rrjetit social Instagram.

Era gjithashtu ka postuar dy fotografi në instagram ku poshtë tyre shkruan: “Smunësh mi ecë hapat e mi”, kjo duket se vjen si replikë ndaj gjithë atyre që kritikojnë këngëtaren apo vënë në diskutim suksesin e saj. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme