Shakira mbetet këngëtarja më e suksesshme në Youtube

10 Janar, 2018 - 4:53 pm

Viti 2017 ka qenë viti i sukseseve për shumë këngëtarë në mbarë botën, hitet e të cilëve kanë pushtuar top listat muzikore.

Por duket se artistja që ka arritur më shumë sukses është Shakira, e cila ka lënë pas me klikime në Youtube koleget e saj.

Ka qenë vetë këngëtarja e cila nëpërmjet një postimi në Instagram e ka bërë me dije këtë duke shprehur emocionet e saj:

“Çfarë mënyre e mirë për ta filluar vitin e ri, duke e ditur se e gjithë kjo vjen nga mbështetja e jashtëzakonshme që më keni dhënë! Ju dua kaq shumë”.

Kujtojmë se dy këngët e publikuara nga këngëtarja përgjatë vitit 2017, “Me Enamore” dhe “Perro Fiel”, kanë arritur shifra rekord klikimesh në Youtube. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme