Festivali i Dua Lipës në Kosovë, “Sunny Hill” me njoftim të ri

3 Shkurt, 2024 - 7:49 pm

Sunny Hill Festival ka dalë së fundmi me një postim, shkruan KultPlus.

Në njoftimin e organizatorëve kërkohet vëmendja e të gjithëve, duke lënë të nënkuptohet se festivali do mbahet së shpejti.

Postimi i plotë:

Vëmendje të gjithëve 🚀

Sunny Hill Festival është në horizont!
Bëj një ☀️ nëse je i emocionuar!

Kujtojmë se shumë artistë të huaj dhe vendor kanë qenë pjesë e kësaj ngjarje të madhe artistike./ KultPlus.com

Të ngjajshme