Rita Ora e Bebe Rexha japin bashkë çmimin e parë në “iHeartRadio” (VIDEO)

12 Mars, 2018 - 9:44 am

Janë dy prej artisteve shqiptare që po korrin suksese në botë.

Rita Ora dhe Bebe Rexha tanimë nuk mungojnë në eventet më prestigjioze që mbahen në botë, shkruan lajmi.net.

Mbrëmë u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve “iHeartRadio Awards”, ku ishin të pranishme edhe Bebe Rexha dhe Rita Ora.

Që të dyja dukeshin për mrekulli në paraqitjen e tyre, derisa Rita kishte zhgjedhur pantallona e këmishë për këtë event.

Momenti më i bukur ishte kur Rita dhe Bebe dalin në skenë për ta ndarë një çmim së bashku./ KultPlus.com

iHeart wasssuppppp!! @iheartradio @beberexha

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Të fundit

Të ngjajshme