Flaka Krelani publikon këngën “Vet’me”

31 Korrik, 2018 - 7:32 pm

Këngëtarja Flaka Krelani ka publikuar këngën e saj të re “Vet’me”.

Kënga është në versionin audio dhe është kombinim i zhanreve pop, afro-beat dhe R&B.

Këngëtarja pritet të publikojë projekte të reja, të cilat pritet të vijnë në shtator të këtij viti, ku do të ketë edhe këngë me klip./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme