Fotografitë e pashfaqura të Madonnës tregojnë se ajo do të bëhej një superyll (FOTO)

13 Nëntor, 2017 - 4:40 pm

Fotografi Richard Corman përmes fotografive e sjellë versionin e një Madonne të re. Në fillim të viteve 1980, kur këngëtarja veçse kishte filluar karrierën e saj në muzikë dhe film, Corman gjatë kësaj kohe shpenzoi muaj të tërë duke fotografuar këngëtaren, shkruan Vogue, përcjellë KultPlus.

Corman shprehet se që nga moment i parë kur ishte takuar me Madonnën e kishte vërejtur se ajo është një person i veçantë.

“Ajo ishte qesharake në mënyrën më argëtuese. Në momentin kur unë arrita tek ajo, ajo më shërbeu espresso dhe çamçakëz në një pjatë prej argjendi”, ka thënë Corman.

Në 66 fotografitë që ishin shkrepur në shtëpinë e vëllait të Madonnës në Manhatan, ajo ishte kujdesur vetë për stilin e veshjes. “Ajo kishte veshur streçe të bardha nën xhinsit e grisura. . . kurse në duar kishte vënë byzylyk të zinj, të cilët ajo ua shpërndante miqve të saj. Grimi i saj ishte i zymtë, buzët e saj ishin të kuqe, dhe mbi buzë kishte të vizatuar një nishan “, thotë Corman./ KultPlus.com

Të ngjajshme