G4shi vjen me mesazh: Kurrë mos harroni nga vini

24 Shtator, 2019 - 10:00 am

G4shi, reperi shqiptar i cili jeton dhe vepron në Amerikë, po ngjitet fuqishëm në skenën e muzikës botërore. Albumi i tij më i ri i titulluar “Gashi” e që përfshinë 16 këngë ishte një tjetër vulë suksesi për të, shkruan KultPlus.

Këtë album ai e pasoi me një video dukë shfaqet i ulur në një karrige teksa rrëfen për projektet, vështirësitë në karrierë e prejardhjen të cilën nuk harron ta potencojë gjithmonë.

Këtë video të cilën e ka shpërndarë në Instagram, ai e përcjell me një mesazh për fansat.

“Kurrë mos harroni nga vini”, shkruan artisti.

G4ashi ka lindur në Libi nga prindër me origjinë nga Kosova, ndërsa karrierën e ka ndërtuar në SHBA. Performanca e tij këtë vit në festivalin “Sunny Hill”, u mirëprit jashtëzakonisht mirë.

 Ndërsa vallëzimi i tij bashkë me Dua ime këngën shqipe “Shota” u bë hit në rrjetet sociale. / KultPlus.com

View this post on Instagram

Never Forget Where You Come From

A post shared by GASHi (@gashi) on

Të fundit

Të ngjajshme