Genc Prelvukaj sjell “Apokalipsa”: Është hera e parë gjatë karrierës që shkruaj një temë si kjo

17 Dhjetor, 2020 - 12:40 pm

Albumi “Gentivs II” i këngëtarit Genc Prelvukaj po shpalos me radhë këngët e tj përbërëse, shkruan KultPlus.

“Apokalipsa” është projekti i radhës që Genci e ka sjell për publikun.

Një këngë krejt e veçantë, me një tekst të fuqishëm dhe shoqëruar me pamje rrëqethëse e përgatitur në Black Fish Entertainment.

“Premierë Apokalipsa. Është hera e parë gjatë karrierës që shkruaj një temë si kjo. Ju ftoj ta dëgjoni deri në fund. Kjo këngë po ashtu është pjesë e albumit ‘Gentivs II’. E keni në YouTube”, ka shkruar Genci teksa ka shpërndarë këngën e ndjekësit e tij në rrjetet sociale. / KultPlus.com

Të ngjajshme