Gjon’s Tears këndon “Karma” të Anxhela Peristerit (VIDEO)

25 Maj, 2021 - 11:00 am

Këtë vit ishin dy shqiptarë që morën pjesë në Eurovision, Anxhela Peristeri që përfaqësoi Shqipërinë dhe Gjon’s Tears që përfaqësoi Zvicrën.

Gjoni u rendit i treti në këtë kompeticion me këngën “Tout l’Univers” e që mori pikët maksimale nga Shqipëria. Këtë Gjon Muharremaj e shoqëroi me simbolin e shqiponjës me duar.

Por së fundmi një video po qarkullon në rrjetet sociale, ku ai këndon këngën e bashkëatdhetares së tij, Anxhela Peristeri. “Karma” ishte kënga me të cilën Anxhela shkëlqeu por nuk arriti të sigurojë një pozicion të mirë në finale. / Diaspora Shqiptare / KultPlus.com

https://twitter.com/F1Emz/status/1395106719966146565?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1395106719966146565%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fdiasporashqiptare.al%2F2021%2F05%2F25%2Fgjons-tears-kendon-karma-te-anxhela-peristeri-video%2F

Të fundit

Të ngjajshme