Heidi Klum mbretëreshë e Halloween (FOTO)

2 Nëntor, 2018 - 1:45 pm

Tashmë duket se është pranuar nga të gjithë që askush nuk e merr Halloween më seriozisht se Heidi Klum, për sa i përket kostumeve.

U bënë shumë vite tashmë që ajo i lë të gjithë gojëhapur me kostumet e sofistikuara, aq sa ka marrë titullin mbretëresha e Halloweenit.

Modelja gjermane, nënë e katër fëmijëve, e organizoi festën e parë të Halloween në vitin 2000, dhe çdo vit ka qenë më ekstravagant se tjetri, transmeotn tch. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme