Himni i Kampionatit arrin mbi 5 milionë klikime

27 Maj, 2018 - 9:23 am

Këngëtarja nga Kosova e cila do të performojë në Kampionatin Botëror, Era Istrefi ka njoftuar se kënga ka aritur 5 milionë klikime për një ditë.

“Live it Up mori 5 milionë klikime për një ditë. Kjo është krejt falë jush, nuk mund t’ju falënderoj mjaftueshëm për gjithë dashurinë dhe përkrahjen. Faleminderit. Nuk më pritet “Kupa Botërore”, ka shkruar Istrefi.

Por kujtojmë se kënga tani ka nisur të rritë klikimet në kanalin Youtube.

Era Istrefi performon “Live it Up” në duet me Will Smith dhe Nicky Jam./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme