‘I’m Sorry’ i Arilenës vjen në versionin remix nga JustRB (VIDEO)

19 Tetor, 2017 - 9:51 pm

Këngëtarja Arilena Ara ka arritur një sukses të papritur me këngën “Nëntori”, shkruan KultPlus.

Pas suksesit të këngës, Arilena solli edhe versionin anglisht të këtij hiti.

Arilena publikoi këtë version pasi u bë i famshëm nëpër Europë edhe një version remix i këngës.

Por sot, vjen një tjetër version remix i këngës në gjuhën angleze nga JustRBProduction.

Këtë version Arilena e ka ndarë me ndjekësit e saj në Facebook dhe duket se po pritet shumë mirë nga publiku. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme