займ на карту онлайн потребительский кредит

Jennifer Lopez frymëzohet nga i riu shqiptar, nis sfidën e re të vallëzimit

14 Dhjetor, 2020 - 1:41 pm

I riu shqiptar Ardit Nreca, një fans i zjarrtë i Jennifer Lopez, ka postuar një video në TikTok me sfidën #InTheMorningChallenge ku kërcente me këngën më të fundit të këngëtares me famë botërore.

Ky kërcim i Arditit i ka pëlqyer shumë JLo e cila e ka ndarë në faqen e saj në Instagram me 134 milionë ndjekës dhe në TikTok-un e saj.

Pastaj Arditi e postoi videokërcimin edhe në Instagram dhe Jennifer i komentoi në video duke shkruar: “E adhuroj këtë zemër!”.

Por kjo nuk është e gjitha.

Pasi pa videon e Arditit, Jennifer çeli zyrtarisht sfidën e kërcimit, në Instagram dhe Tik-Tok, duke i bërë tag edhe të riut, nga i cili u frymëzua për sfidën.

“Faleminderit Mbretëreshë që po bën kërcimin tim! Kurrë s’mendoja se kjo ditë do të vinte!”-shkruan Arditi në Instagram. / KultPlus.com

Të ngjajshme