Dua Lipa shpërndanë pizza për fansat (VIDEO)

10 Nëntor, 2017 - 1:45 pm

Këngëtarja shqiptare është filmuar derisa po shpërndante pizza për fansat e saj, shkruan KultPlus.

Ajo duket shumë e këndshme përderisa i shpërndan pizzat dhe komunikon me fansat, e saj,kur ata kishin dalur ta takonin para koncertit të saj që e ka mbajtur ditëve të fundit në Amsterdam./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme