Justin Bieber publikon këngën e re ‘Friends’ (VIDEO)

18 Gusht, 2017 - 11:08 am

Justin Bieber ka publikuar projektin e tij më të ri. Kënga titullohet “Friends” dhe tashmë është pritur mirë nga adhuruesit e këngëtarit në mbarë botën.

Menjëherë pas publikimit kënga është listuar lart në iTunes, ajo tashmë është kënga e dytë më e preferuar, pas këngës ‘Despacito’. / KultPlus.com

Të ngjajshme