Këngët e Lipës janë dëgjuar në Spotify 3.8 miliardë herë

3 Dhjetor, 2020 - 1:59 pm

Dua Lipa ka postuar në Instagram publikimin e Spotify, ku shihet se është ndër këngëtaret më të dëgjuara.

Statistikat e vitit 2020, tregojnë se këngët e Lipës janë dëgjuar 3.8 miliardë herë.

“Woweeeeeee!!!. 3.8 miliardë. Faleminderit të gjithëve që dëgjuat muzikën time këtë vit. Gjëra si këto më shtyjnë përpara dhe jam shumë falënderuese”, shkroi Lipa. / KultPlus.com

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Të fundit

Të ngjajshme