Këngëtari i njohur shqiptar zbulon se po sjellë këngë me Bebe Rexhën

12 Tetor, 2018 - 10:30 pm

Bebe Rexha dhe Seven Saraqi po bëjnë gati këngën e tyre bashkë.

Seven ka qenë në një intervistë në emisionin ‘SevenBizz’ dhe ai për herë të parë ka treguar këtë lajm ekskluziv.

Ai tregon detajet për këtë bashkëpunim, duke thënë se demon e këngës e kanë bërë tashmë, ndërsa ka mbetur të merren vesh kompanitë muzikore nën menaxhimin e të cilëve janë artistët.

Për më shumë detaje dhe kur pritet të dalë kënga, ndiqni intervistën e këngëtarit:

Të ngjajshme